Tělo a duše

Zdravá mysl = zdravé tělo.

„Naše předsudky jsou tak mocné, že podvědomě zablokují a upraví to, co vidí naše oči.“

Výstižný citát od neznámého autora. Dnes bychom mohli říci místo slova předsudky, slovní spojení vzorce chování. Jsou to takové vzorce, které získáváme v dětství, a podle nichž jednáme, rozhodujeme se, posuzujeme, podvědomě si vyhledáváme partnery, přátele, práci, koníčky. Tyto vzorce nám mohou přinášet radost, starost i utrpení. Tyto vzorce pak přináší i fyzické nemoci. Dobrá zpráva je, že se dají změnit.

Náš vnitřní hlas, intuice, vnitřní já… můžeme tomu říkat jakkoliv, nám vždy v první moment ukáže správnou cestu. Jen my přes naše vzorce chování jí neumíme akceptovat a často se vydáme po té vyšlapané známé cestě, která nám třeba opět přivede už třetího partnera úplně stejného jako byli ti dva předchozí nebo nám vrátí naši nemoc.

Pokud se dokážeme uvolnit, relaxovat, tak v uvolněném stavu umíme přirozeně tyto vzorce chování vidět a také měnit.

Ukáži vám cestu a způsob, jak na tom pracovat, jak postupně vlastní prací měnit své omezující vzorce chování a tím léčit svoji mysl a své tělo.

Nedělám žádné techniky, které dnes na vás prostřednictvím různých cizích slov vyskakují z internetu a hlásají, že jen to, a to je skvělé a zajistí vám to úžasný život.

Prostě vám ukáži to, co jsem se sama naučila, co umím, co dělám a co mi funguje. Nemá to cizí slova, nemá to silný marketink, je to jednoduché, ale fungující. Je to spojení několika meditačních a relaxačních technik, které používali už naši předci.

„Ticho je řečí Boha. Všechno ostatní je jen špatný překlad…“

Stáhněte si zdarma ebook

Jak zvládnout stres a napětí

Ebook plný praktických rad. Co to je stres? Jak stres vzniká a co nám způsobuje? A hlavně mé osobní rady jak s ním zacházet v každodenním životě. To se dočtete v mém ebooku, který si právě nyní můžete stáhnout zdarma.