Bylinková akademie
Anety Benediktové

Zde se dozvíte vše o bylinné léčbě

Vaše cesta ke zdraví

Akademie byla původně natáčená pro provozovatele prodejen bylin a zdravé výživy. Rozhodla jsem se však podělit se o moje znalosti s vámi všemi. Věřím, že vám pomohou na vaší cestě ke zdraví! Zaregistrujte se, aby vám neutekl žádný nový díl.

Medicinální houby

Jak využívat medicinální houby

Alergie

Jak na alergie přírodní cestou

Vysoký krevní tlak

Jak na vysoký krevní tlak přírodní cestou

Děti a jejich nemoci

Jak na dětské zdravotní problémy přírodní cestou

Plíce

Jak posílit plíce přírodní cestou

Poruchy trávení

Jak na poruchy trávení přírodní cestou

Dračí krev sběr a účinky

jak se sbírá v džungli v Ekvádoru

Andělské kúry Serafin

Rostliny a byliny jsou víc, než se zdá. Jsou zde s námi od pradávna. Promlouvají k nám, pomáhají nám a umí nás léčit. Je pouze na nás samotných, jestli je vyslyšíme. Andělské kúry Serafin jsou sestavené tak, aby efektivně pomáhaly u konkrétních bolístek.

E-booky ke stažení

Načerpejte zdarma nové informace

Covid a vše s ním spojené

Dnes se nedá říci, že rozděluje společnost na dva tábory. To byla z počátku. V současné době je zde celé spektrum názorů a zkušeností ať již s onemocněním jako takovým nebo i s problémy po něm či problémy po očkování.

Cholesterol, nadýmání a jiné „břichaboly“

Od přírody můžeme získat znalosti co tělu pomáhá a co ho léčí. Všechny léky jsou kolem nás v přírodě, jen jí musíme důvěřovat a přijímat s velkou pokorou a láskou

Stáhněte si zdarma ebook

Jak zvládnout stres a napětí

Ebook plný praktických rad. Co to je stres? Jak stres vzniká a co nám způsobuje? A hlavně mé osobní rady jak s ním zacházet v každodenním životě. To se dočtete v mém ebooku, který si právě nyní můžete stáhnout zdarma.