Poradenství ,,na dálku“

On-line poradenství – poradenství „na dálku“ je pohodlná forma konzultace, při které můžeme společně odhalit příčiny vašich fyzických obtíží a podle ní pak nastavit přesnou bylinnou léčbu.  Základem úspěchu je dobré spojení a kvalitní fotografie očí.

Výhody a nevýhody

Podle mých zkušeností je poradenství on-line formou pro klienty příjemné a pohodlné.

Výhody

 • Časová flexibilita
 • Pohodlí domova
 • Možnost doporučené přípravky okamžitě jedním kliknutím objednat z pohodlí domova
 • Možnost rychlé další konzultace v případě nutnosti
 • Zkrácení termínů čekání na objednací čas
 • Možnost setkání i v případě infekční nemoci

Nevýhody

Chybějící osobní kontakt. V současné době však technologie natolik pokročily, že spojení on-line je velmi dobré, s klientem se dobře vidím i komunikuji

Co budete potřebovat

Co pro on-line poradenství potřebujete?

 • Chytrý telefon, který umí dělat kvalitní fotografie. Je možné použít i fotoaparát.
 • Počítač, ideálně notebook, který má běžně zabudovaný a funkční mikrofon a kameru nebo i "chytrý" telefon
 • Google účet, který běžně má každý uživatel na počítači. Tento účet má meeet.google.com, na kterém bude probíhat přenos. Je nutné vše otevřít v prohlížeči Google chrome.
 • Funkční kameru na PC nebo chytrý telefon
 • Připojení k internetu.

Jak to probíhá

Přímé spojení je jednoduché a pohodlné. Zvládne jej i nezkušený uživatel. Nepotřebujete mít žádné zvláštní znalosti. Dvěma kliky se dostanete na spojení se mnou a pak si už můžeme v klidu povídat.

 • 1
  Chytrým telefonem vyfoťte oči člověka, který má zájem o poradenství. Postup, jak fotit najdete níže. I když budete mít pocit, že fotografie nejsou dost kvalitní, pošlete mi je na posouzení.
 • 2
  Fotografie zašlete jako přílohu na email benediktova@serafinbyliny.cz. Do emailu napište, že máte zájem o poradenství on-line, a návrhy vašich časových možností na připojení. Nezapomeňte uvést telefonní kontakt na vás.
 • 3
  Odpovím vám s návrhem přesného termínu na připojení a pošlu vám odkaz, na který když v domluvený čas kliknete, tak se dostanete na přímý rozhovor se mnou, který funguje podobně jako SKYPE. Zde se uvidíme i uslyšíme. Důležité je mít zapnutou kameru a mikrofon. Je to velmi jednoduché! Jeden proklik a vidíme se. Nemusíte nic nastavovat, instalovat. Druhá možnost je spojení přes chytrý telefon
 • 4
  Následně bude vše probíhat standardně jako v poradně. Klasický rozhovor, návrh přírodní léčby. Fotografie vašich očí budu mít již při rozhovoru k dispozici.
 • 5
  Doporučuji vám si na čas našeho vzájemného rozhovoru zajistit soukromí, klid a pohodu, aby vše bylo maximálně příjemné, abyste všemu dobře rozuměli.
 • 6
  Pokud nemáte nějaké technické vybavení nebo si úplně nerozumíte s počítačem požádejte některého z členů vaší rodiny o pomoc. Nicméně dle mých zkušeností spojení zvládá každý.

Jak vyfotit oči

Stačí na to chytrý telefon

Na chytrém telefonu si nastavte fotoaparát. Podle zkušenosti je lepší vypnout blesk, jelikož ten vytvoří v očích odrazy. Nestůjte před zdrojem světla, který by dělal v očích odrazy. Ideální je fotit oči venku za přirozeného světla, avšak ne proti slunci.

Fotoaparát přibližte co nejvíce k očím klienta tak, abyste viděli duhovku (to barevné) jasnou se všemi rýhami i znaménky. Nesmí být rozmazaná.

Klient se při focení dívá dopředu, čočka oka musí být uprostřed fotografie.

Vhodné je, aby si klient sám při focení mírně zvedl horní i dolní víčko, aby byla vidět celá duhovka po jejím obvodu. Vyfoťte jedno i druhé oko.

V Andělské apatyce Praha v Bylinné lékárně v Plzni nebo v Andělské apatyce v Karlových Varech vám oči vyfotí profesionálně a pošlou mi je

Fotografie zašlete emailem benediktova@serafinbyliny.cz.

Cena poradenství

Kolik to stojí a co vše je v ceně

Poradna stojí 500,-Kč. V ceně je poradenství, kdy rozebereme podrobně váš zdravotní stav a nastavíme léčbu. Celou léčbu dostanete ode mne napsanou prostřednictvím emailu.  Platbu platíte po poradně.

Pokusím se vám poradit a pomoci ze všech svých sil, tak jak umím a znám.

Stáhněte si zdarma ebook

Jak zvládnout stres a napětí

Ebook plný praktických rad. Co to je stres? Jak stres vzniká a co nám způsobuje? A hlavně mé osobní rady jak s ním zacházet v každodenním životě. To se dočtete v mém ebooku, který si právě nyní můžete stáhnout zdarma.