Tradiční postupy šamanů

Zdravá mysl = zdravé tělo.

„Naše předsudky jsou tak mocné, že podvědomě zablokují a upraví to, co vidí naše oči.“

Výstižný citát od neznámého autora. Dnes bychom mohli říci místo slova předsudky, slovní spojení vzorce chování. Jsou to takové vzorce, které získáváme v dětství, a podle nichž jednáme, rozhodujeme se, posuzujeme, podvědomě si vyhledáváme partnery, přátele, práci. Vzorce nám mohou přinášet radost, starost i utrpení. Tyto vzorce pak přináší i fyzické nemoci. Dobrá zpráva je, že se dají změnit. Tradiční jemné rituály Střední a Jižní Ameriky toto umí účinně a rychle! 

Náš vnitřní hlas, intuice, vnitřní já… můžeme tomu říkat jakkoliv, nám vždy v první moment ukáže správnou cestu. Jen my přes naše vzorce chování jí neumíme akceptovat a často se vydáme po té vyšlapané známé cestě, která nám třeba opět přivede už třetího partnera úplně stejného jako byli ti dva předchozí nebo nám vrátí naši nemoc.

V uvolněném stavu vědomí za pomocí přírody a přírodních rituálů je možné přirozeně tyto vzorce chování vidět a změnit.

Silným momentem je i dočasné "odpojení" od svého prostředí, které vzorce vyvolalo a uložilo. Prostředí Mexika či Peru a energie místních šamanů jsou velmi léčivé!

Nejsou to žádné "moderní" žádné techniky, které  vyskakují z internetu a hlásají, že jen to, a to je skvělé a zajistí vám to úžasný život. Jsou to tradiční postupy očistného temazcalu, zpěvu, spojení s "pacha mamou" - matkou přírodou a odevzdání svých trápení do jejích rukou.

Nepoužívají se psychedelika ani žádné nebezpečné postupy. Vše je příjemné a velmi účinné. Plujete na energii pyramid, hor, moře a dávných tradic. To vše pomáhá!

Uvědomuji si, že taková cesta není úplně levná záležitost. Je to však jen otázka priorit! Vaše zdraví, vaše pohoda a klid je to, do čeho byste měli investovat jako první. Ostatní pak přijde...

Podívejte se kam můžete se mnou jet za šamany zde

 

„Ticho je řečí Boha. Všechno ostatní je jen špatný překlad…“

Stáhněte si zdarma ebook

Jak zvládnout stres a napětí

Ebook plný praktických rad. Co to je stres? Jak stres vzniká a co nám způsobuje? A hlavně mé osobní rady jak s ním zacházet v každodenním životě. To se dočtete v mém ebooku, který si právě nyní můžete stáhnout zdarma.