Poradím vám s tělem i duší…

Dříve se jim říkalo babka kořenářka, vědma, bohyně (z Žítkové) nebo prostě bába. Dnes používáme modernější slova jako je holistický terapeut, poradce alternativní medicíny, kouč či koučka a také mentor. Avšak stále se jedná o totéž. Obsah předchozích slov přesně vystihuje oficiální definice slova mentor.

 „Mentor je obvykle zkušenější či starší člověk, který se stará o mladšího a méně zkušeného svěřence (mentee), je mu oporou i rádcem, pomáhá mu lépe poznat sebe sama, svůj potenciál a své schopnosti.“

A tak opíraje se o tuto definici musím konstatovat, že starší jsem, s ohledem na svůj věk a život určitě řadu zkušeností mám, a rádce a oporou jsem už přes dvacet let všem těm lidičkám, kteří zavítali do mojí poradny. A že jich bylo…určitě několik desítek tisíc.

Žijeme v turbulentní době. Všechny „jistoty“ a zavedené zvyky se nám postupně bortí a my jsme přímými účastníky změny věků, změny celé společnosti. Myslím si, že již nikdo nepochybuje o tom, že doba, která byla dřív, tedy doba před covidem je nevratně pryč. To však nemusí nutně znamenat špatnou zprávu.

Většina zrodů bývá bolestivá, odchází postupně to nepotřebné a pomalu nastupuje to nové, ještě neobjevené a nepochopené, avšak v budoucnu dobré. Je jen na nás jak rychle a jak se s tím vnitřně vyrovnáme.

V posledních několika měsících zaznamenávám ve své poradně významnou změnu. Změnu v tom, že lidé sice potřebují bylinnou léčbu, ale převážná většina z nich si začala konečně uvědomovat, že jejich tělo je přímo spojené s jejich psychikou, s jejich podvědomím. Pochopili, že bez cesty změny, bez změny svého uvažování, prožívání života, bez změny vztahů k sobě i druhým nedojde nikdy k úplné fyzické úlevě, tedy vyléčení. Nemoci se jim budou stále v nějaké podobě vracet.

Jsem tu pro vás! Víte, že pomocí irisdiagnostiky vám umím najít fyzickou příčinu vašeho problému a nastavit na ni účinnou bylinou léčbu. Nyní však můžeme společně pracovat i na podvědomých příčinách vašich obtíží.

Nebudeme hledat vaše minulé životy ani používat psychedelickou medicínu. Co uděláme? Pojmenujeme společně vaše strachy, křivdy, úzkosti a jiné problémy a pokusíme se je změnit na pozitivní emoce, které už vaše tělo nebudou dál vyčerpávat. Pak nemoc postupně odejde a už se vracet nebude.

Neslibuji tajné zaříkání, kouzelnou hůlku či formulku. Otevřeně říkám: „bude to práce, ale výsledek stojí za to!“

Nastavíme společně jednoduché techniky, které můžete používat v běžném životě. Společně zkusíme uvolňovací i dechové techniky, které pro vás budou zábavné a efekt ucítíte okamžitě. Budu vašim průvodcem a naučím vás to, co umím a sama praktikuji.

A co víc! Vše z pohodlí vašeho domova. Vše probíhá v on-line formě přes počítač nebo přes mobilní telefon v době, kdy je to pro vás nejlepší.

Domluvte si termín on-line poradny telefonicky nebo emailem zde

Napište mi, jaký problém vás trápí a jaká hodina v průběhu dne je pro vás na on -line spojení nejvhodnější. Navrhnu vám termín.

Pokud potřebujete řešit zároveň fyzické zdravotní problémy, tak potřebuji pro konzultaci kvalitní fotografii vašich očí. Jak to provést se dočtete zde.

Přestaňte žít v zacyklení svých starostí, problémů a nemocí! Klubíčko spolu postupně rozmotáme aby váš život byl šťastný, naplněný klidem a láskou.

Odebírejte novinky z mého blogu

Přihlaste se k odběru novinek na mém blogu a zůstaňte se mnou ve spojení. Jakmile tu bude něco nového, budete o tom vědět mezi prvními.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.