Regenerace po covidu

Silná únava, potíže s dýcháním, alergie, špatné vidění, ekzém, bolesti ledvin, bolesti kloubů. To jsou jen některé z obtíží, které mi popisují lidé, kteří prodělali infekci Covidem 19.

Nejsem lékař, nejsem epidemiolog ani virolog, takže neumím úplně odborně říci a popsat následky infekce virem Covid 19. Nicméně si myslím, že ani většina odborníků to úplně neumí, jelikož se jedná o velmi specifický vir, který se chová mírně řečeno nestandardně. Je vidět, že i lékařská obec sbírá zkušenosti, stejně jako sbíráme zkušenosti my, kteří se zabýváme celostním přístupem a přírodní léčbou.

Pozoruji, že mi přichází lidé většinou s velkým únavovým syndromem a poruchami dechu. Někdy se k tomu přidávají i bolesti ledvin.

Pokud si udělám svoji diagnostiku, tak většinou vidím celkově vyčerpaný imunitní systém, lymfatický systém a špatně fungující plíce s průduškami. V tomto případě velmi dobře funguje přírodní kůra, která obsahuje bylinné čaje zaměřené na podporu fungování imunitního systému a k tomu přípravek s obsahem houby:

Agaricus blazei Murrill

Skvělá léčivá houba s českým názvem Žampion mandlový ( Agaricus blazei Murrill ) umí modulovat imunitní systém tak, aby on sám si uměl poradit s nezvanými hosty jako jsou viry, bakterie, plísně. Svým specifickým působením chrání lidskou DNA, takže se jeví i jako vhodný přírodní přípravek na užívání před a po očkování.

Žampion mandlový má ale také celou řadu dalších účinků. Jeho složení jej předurčuje jako skvělý přípravek při alergiích, astmatu, chronických zánětech plic a průdušek a dalších onemocnění plic.

V rámci přírodní medicíny se používá k regeneraci jater, slinivky, při diabetu anebo jako podpůrná léčba při rakovinném onemocnění.

Sám o sobě funguje skvěle. Pokud se však šikovně spojí s dalšími „přírodními bojovníky“, jako je třeba Vilcacora (kočičí dráp), Jitrocel kopinatý nebo přírodní vitamín C- Camu camu, tak jeho účinky jsou několikanásobně větší.

Přírodní léčivé houby se vyznačují jednou významnou výhodou, a to je to, že se velmi dobře snáší s dalšími typy léčby zejména s konvenčními medicínskými přípravky. Nemají vedlejší účinky, nebývají na ně reakce. Jediné, co může člověk pociťovat je řidší stolice, a to pouze ve vyšších dávkách léčivých hub.

Pokud však budete vybírat přípravek s obsahem Agaricusu či jiné přírodní houby vždy dejte pozor na to, aby byl ve formě extraktu, koncentrátu. Ten totiž vaše tělo velmi dobře zpracuje. Namletou sušenou houbu v kapsli ne.

Doporučuji tedy kapsle Plíce s kvalitním extraktem z Agaricusu, extraktem z Vilcacory, Jitrocele, Camu camu a se zinkem v dobře vstřebatelné formě.

 

Můj tip na regeneraci po covidu: užívejte čaj Imunita a k tomu kapsle Plíce

 

Druhým typem osob, kteří si stěžují na postcovidové problémy jsou lidé, kteří trpí nejenom únavou a problémy s dechem, ale přidávají se jim i problémy s trávením, popřípadě kožní obtíže. Podle mých pozorování to jsou nejčastěji lidé, kteří dříve trpěli nějakou formou virového onemocnění jako jsou třeba opary či lidé, kteří prodělali mononukleózu. Bylo totiž zjištěno, že Covid 19 aktivuje v organismu skryté viry, zejména EB virus. Více se dočtete v tomto článku.

I zde se velmi dobře uplatní náš známý Agaricus, ale je vhodné k němu přidat i zázrak z amazonského pralesa, přesněji řečeno z Ekvádorské džungle s názvem Dračí krev.

Více o jejích účincích se můžete dočíst v mém starším článku zde. V souvislosti s tímto tématem zdůrazňuji, že to je přírodní látka, která velmi úspěšně působí proti virům včetně EB viru.

Můj tip II. na regeneraci po covidu: užívejte střídavě po dni čaje ImunitaJátra. K tomu každý den kapsle Plíce a kapky Dračí krev

Všichni si dozajista přejeme, aby toto těžké období poznamenané pandemií Covid 19 bylo již za námi, aby se z něj stala historie naší planety. Důležité však je, jak z tohoto boje vyjdeme. Jestli jako vítězové, poražení či jako zranění.

Zatím se zdá, že pomaličku začínáme vítězit, jen je důležité, aby nám nezůstala trvalá zranění, která by nám ztížila náš další život. Proto si myslím, že by každý měl dát svému tělu šanci na dostatečnou léčbu a regeneraci. Příroda je zde pro nás!

 

Odebírejte novinky z mého blogu

Přihlaste se k odběru novinek na mém blogu a zůstaňte se mnou ve spojení. Jakmile tu bude něco nového, budete o tom vědět mezi prvními.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.